Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polecamy profesjonalne opryskiwacze sadownicze: zawieszane i ciągnione o pojemnościach od 200 do 3000 litrów.
Oferujemy opryskiwacze zawieszane jak i ciągnione do kukurydzy, szkółek drzewek, innych upraw rzędowych oraz wysokich drzew.
Opryskiwacze polowe zawieszane od 200 do 1000 litrów, z belkami sterowanymi manualnie i hydraulicznie.
Polecamy kosiarko-rozdrabniacze lekkie, średnie i ciężkie do trawy, gałęzi i resztek pożniwnych.
Oferujemy opryskiwacze zawieszane i zaczepiane: sadownicze, szkółkarskie i polowe.
Szeroki wybór modeli opryskiwaczy szkółkarskich zawieszanych i zaczepianych o pojemnościach od 400 do 3000 litrów.

OPRYSKIWACZE SADOWNICZE, POLOWE, SZKÓŁKARSKIE i SPECJALISTYCZNE

Oferta maszyn - opryskiwacze sadownicze, polowe, szkółkarskie.

Zamierzając kupić opryskiwacz stoją Państwo przed bardzo trudnym wyborem produktu oferowanego przez wiele firm obecnych na Polskim rynku. Wybór nie jest łatwy ponieważ należy dokładnie i szczegółowo określić swoje wymagania, co z kolei pozwala na optymalny zakup sprzętu, z którego przez najbliższych kilka lat powinni być Państwo zadowoleni a efekty pracy maszyny powinny spełniać rosnące wciąż wymagania profesjonalistów dziedzinie uprawy konkretnych roślin.

b_397_234_16777215_00_images_Opryskiwacz_sadowniczy_MUSTANG_przystawka_dwukomorowa.JPGJeden z modeli opryskiwaczy sadowniczych ciągniętych Petta GP

Dlatego przed zakupem warto zapoznać się z nowinkami, które pozwalają na dokładniejsze i szybsze wykonanie zabiegu, co przekłada się na wymierne oszczędności w następnych okresach użytkowania maszyny.

Decydując się na zakup opryskiwacza, należy określić do jakiego celu ma być przeznaczony i w jakich warunkach pracować, czy ma to być opryskiwacz sadowniczy, polowy, specjalistyczny. Ze względu na sposób mocowania do ciągnika do wyboru są dwa warianty: ciągnięty lub zawieszany. Należy również określić jego pojemność i materiał, z którego wykonany będzie zbiornik opryskiwacza. Następnie wybrać rodzaj przystawki lub belki opryskowej. Dopiero na końcu wybieramy wyposażenie dodatkowe, które usprawni codzienną pracę. Wiele z tych cech określi posiadany przez Państwa ciągnik, który tworzy wraz z opryskiwaczem tworzy kompletne narzędzie do wykonywania zabiegów ochronnych.

b_391_230_16777215_00_images_Opryskiwacz_polowy_zawieszany_LSA_600_litrów.JPGJeden z modeli opryskiwaczy zawieszanych polowych Petta GP

 

 

 

 

 

 

 

Główna oferta sprzętu do ochrony plonów bazuje na wymienionych poniżej produktach, klikając na poszczególne pozycje przeniosą się Państwo do ich szczegółowego opisu:

Zawieszane opryskiwacze sadownicze APAL o pojemności od 200 – 1000 litrów

- Ciągnięte opryskiwacze sadownicze BUFERA i MUSTANG o pojemności od 600 do 3000 litrów.

Zawieszane i ciągnięte opryskiwacze szkółkarskie TURBOAPAL, MUSTANG TURBO, BUFERA TURBO o pojemnościach od 200 do 3000 litrów.

- Zawieszane opryskiwacze polowe L.S.A. o pojemnościach od 200 do 1000 litrów oraz belkach opryskowych od 12 do 18 metrów szerokości roboczej.

- Ciągnięte opryskiwacze polowe o pojemnościach od 200 do 3000 litrów oraz belkach opryskowych od 12 do 18 metrów szerokości roboczej.

- Zestawy opryskowe mobilne z własnym napędem silnikowym.

 

b_300_392_16777215_00_images_Opryskiwacz_szkółkarski_MUSTANG_TURBO.JPG

Opryskiwacz do szkółek drzewek i krzewów ozdobnych.

b_272_385_16777215_00_images_Opryskiwacz_do_szklarni_szkółek_drzewek_i_kukurydzy_apal_turbo_FL.JPGOpryskiwacz do upraw m.in. kukurydzy.