Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Polecamy profesjonalne opryskiwacze sadownicze: zawieszane i ciągnione o pojemnościach od 200 do 3000 litrów.
Oferujemy opryskiwacze zawieszane jak i ciągnione do kukurydzy, szkółek drzewek, innych upraw rzędowych oraz wysokich drzew.
Opryskiwacze polowe zawieszane od 200 do 1000 litrów, z belkami sterowanymi manualnie i hydraulicznie.
Polecamy kosiarko-rozdrabniacze lekkie, średnie i ciężkie do trawy, gałęzi i resztek pożniwnych.
Oferujemy opryskiwacze zawieszane i zaczepiane: sadownicze, szkółkarskie i polowe.
Szeroki wybór modeli opryskiwaczy szkółkarskich zawieszanych i zaczepianych o pojemnościach od 400 do 3000 litrów.

KOSIARKI i KOSIARKO-ROZDRABNIACZE DO SADU I GAŁĘZI

Oferta maszyn - kosiarko - rozdrabniacze

Kosiarko - rozdrabniacz pozwala na rozdrabnianie (młócenie) oraz przycinanie między innymi resztek pożniwnych, trawy, słomy, kukurydzy, tytoniu, buraków, gałęzi w sadach owocowych, leszczynowych, winnicach  itd...


b_484_295_16777215_00_images_kosiarko-rozdrabniacz-sadowniczy-ptg.JPGJeden z modeli serii PTG przeznaczony m.in. do pracy w sadach, rozdrabnia gałęzie o średnicy do 6 cm. 

Szeroki wybór rozdrabniaczy pozwala na wybranie odpowiedniego do wykonywania określonych zadań np.: typowo koszące rozdrabniacze do trawy lub rozdrabniające gałęzie drzew owocowych w sadach (jabłoni, oliwek, krzewów itp. )

b_449_274_16777215_00_images_Kosiarko_rozdrabniacz_do_sadu_gps1.JPG

 

 

Jeden z modeli serii GPS, ciężki rozdrabniacz przeznaczony m.in. do pracy w sadach, rozdrabnia gałęzie o średnicy do 15 cm. 

Rozdrabniacze i kosiarko rozdrabniacze  Petta GP posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję, komputerowo wyważane duże rotory, które są montowane w doskonale zabezpieczonych samoregulujących się łożyskach a te z kolei gwarantują niezmienną w czasie stabilność, wytrzymałość i niezawodność konstrukcji. W ofercie firmy znajdziecie Państwo, w zależności od modelu rozdrabniacze o szerokościach roboczych od 95 cm do 300 cm oraz wadze dochodzącej do ponad 1000 kg.

b_451_319_16777215_00_images_Kosiarko_rozdrabniacz_do_gałęzi_gps.jpgJeden z modeli serii GPS z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci łańcuchów, ciężki rozdrabniacz przeznaczony m.in. do pracy w sadach, rozdrabnia gałęzie o średnicy do 15 cm.

Wybierając model z menu po lewej stronie mogą Państwo przejść bezpośrednio do jego szczegółowego opisu.